Центр повідомлень виводить повідомлення в нижньому правому куті екрану та показує його на протязі 5 секунд. Звичайно, якщо ви не встигли його прочитати - ви зможете відкрити центр повідомлень та побачити його там, але також можна збільшити тривалість показу повідомлень на екрані.

У цій статті ми розглянемо як різними способами змінити тривалість показу повідомлень в Windows 10.

Змінити тривалість показу повідомлень в параметрах

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (замість попередніх дій ви можете натиснути на клавіатурі Win + I).

2. Зайдіть в "Спеціальні функції", якщо збірка вашої Windows 10 вище 17025 - з лівого боку виберіть "Дисплей", якщо збірки нижче - виберіть з лівого боку "Інші параметри". З правого боку біля "Показати сповіщення для" виберіть тривалість показу повідомлень та закрийте параметри системи.

Змінити тривалість показу повідомлень в панелі керування

1. Відкрийте "Панель керування": один зі способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win+R) введіть control та натисніть клавішу Enter.

2. Виберіть вид перегляду "Дрібні піктограми" та зайдіть в "Центр легкого доступу".

3. Зайдіть в "Користування комп'ютером без дисплея".

4. Біля "Укажіть тривалість відображення діалогових вікон сповіщень" виберіть потрібний час та натисніть на "ОК".

Змінити тривалість показу повідомлень в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Accessibility. У розділі Accessibility відкрийте параметр MessageDuration, змініть систему обчислення на десяткова та введіть цифру від 5, яка буде означати скільки секунд показувати повідомлення, після чого натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам ?

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована