Якщо у вашому паролі на вхід в систему використовуються літери однієї мови, а при завантаженні системи на екрані входу інша мова - ви можете кожного разу вибирати потрібну вам мову, а можете один раз змінити її в налаштуваннях, щоб потрібна вам мова була на екрані входу кожного разу. Сьогодні розглянемо як змінити мову на екрані входу в Windows 10.

  Як змінити мову на екрані входу в Windows 10

1.Натисніть лівою клавішею миші на значок мови в панелі задач та виберіть "Мовні параметри" (чи зайдіть в меню "Пуск", відкрийте "Налаштування" (щоб відкрити з клавіатури - натисніть Win+I) та зайдіть в "Час і мова").  Якщо у вас Windows 10 v1803 чи вище - замість 2, 3, 4 та 5 го пункту інструкції, зайдіть в меню "Пуск" => "Налаштування" (чи натисніть клавіші Win+I на клавіатурі) => "Пристрої" => "Ввід" => "Додаткові налаштування клавіатури" => біля "Вибір методу вводу за замовчуванням" виберіть мову, яку ви хочете використовувати на екрані входу => і тільки тепер виконайте 1, 2, 6, 7 та 8 пункт з інструкції.

2. З лівого боку оберіть "Регіон та мова", з правого боку натисніть на "Додаткові параметри дати, часу, регіону".

3. Натисніть на "Мова", з лівого боку виберіть "Додаткові налаштування".

4. Біля "Вибір методу вводу за замовчуванням" виберіть мову, яку ви хочете бачити як основну кожного разу при завантаженні системи на екрані входу, та натисніть на "Зберегти".

5. Поверніться назад в "Годинник, мова та країна\регіон".

6. Виберіть "Регіон".

7. Перейдіть до вкладки "Адміністрування" та натисніть на "Копіювати параметри".

8. Поставте галочку напроти "Екрана привітання та системних облікових записів" та натисніть на "ОК".

Тепер ви можете перезавантажити чи заблокувати ваш пристрій і на екрані входу за замовчуванням буде обрана вами мова. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована