В налаштуваннях Windows 10 ви можете змінити колір панелі завдань, але не можете робити її прозорішою. Є можливість в редакторі реєстру зробити панель прозорішою, але все таки вона не буде повністю прозорою. Сьогодні ми розглянемо як зробити панель завдань повністю прозорою в Windows 10.

В інструкції ми використаємо безкоштовний додаток TranslucentTB. Його не потрібно встановлювати, та він не пропонує ніякої реклами.

1. Перейдіть за посиланням та завантажте TranslucentTB (натисніть на TranslucentTB.zip).

2. Розпакуйте завантажений архів в те місце де вам не буде заважати ця програма і де її ніхто не видалить.

3. Відкрийте папку з програмою та запустіть файл TranslucentTB.exe. На панелі завдань з'явиться значок програми та сама панель стане більш прозорою.

Щоб зробити панель повністю прозорою - натисніть на значок програми правою кнопкою миші, та виберіть з меню "Clear".

Тепер потрібно зробити так, щоб панель завдань була прозорою і після перезавантаження системи. Відкрийте меню "Виконати": натисніть Win+R  на клавіатурі, чи натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою та виберіть "Запуск".  Введіть shell:startup та натисніть клавішу Enter.

Відкрийте папку з програмою, натисніть на TranslucentTB.exe правою кнопкою миші та не відпускайте її, ведіть курсор миші в папку "Автозавантаження" (яку ви відкрили за допомогою shell:startup) і тільки там відпустіть кнопку. В меню що з'явилося виберіть "Створити ярлик".

Натисніть на ярлик правою кнопкою миші та виберіть "Властивості".

В кінці поля "об'єкт" допишіть  --transparent та натисніть "ОК" (перед transparent два тире). В полі об'єкт буде щось схоже на "D:\TranslucentTB.2017.3\TranslucentTB.exe --transparent".

Тепер після перезавантаження вашого пристрою панель завдань буде повністю прозорою.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Один комментарий.

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована