Якщо ви не змінювали налаштування екрану блокування - то можете бачити, що дуже часто на ньому змінюється зображення. Декілька разів мене запитували де їх шукати на своєму комп'ютері, про що і піде розмова далі. Сьогодні розглянемо як знайти зображення, які з'являються на екрані блокування в Windows 10.

Ви можете самі змінити зображення екрану блокування і зрозуміло, що вибране вами зображення може бути в любому місці на вашому пристрої. Але якщо зображення екрану блокування вибирає сама система - то знайти його можна в одній із двох папок: C:\Windows\Web\Screen\ чи в C:\Users\ім'я користувача\AppData\Local\Packages \Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy\LocalState\Assets

1.Відкрийте файловий провідник з ярлика чи натиснувши клавіші Win+E => зайдіть в папку C:\Windows\Web\Screen\ та подивіться чи є те зображення, що ви побачили на екрані блокування. Якщо зображення є - скопіюйте його собі в потрібне місце. Якщо його немає - виконуйте все по інструкції далі.

2. В файловому провіднику в адресний рядок вставте:

%USERPROFILE%/AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy\LocalState\Assets

та натисніть клавішу Enter.

3. Відфільтруйте показ файлів в провіднику по розміру (натисніть на слово "Розмір", дивіться на зображенні).

4. Все що більше 150КБ скопіюйте собі в яку-небудь іншу папку. Наприклад, на робочому столі в пустому місці натискаємо правою кнопкою миші => створити => папку => відкриваємо створену папку => копіюємо в неї файли які більше 150КБ з папки, що ви відкрили в другому пункті інструкції.

5. Можете по черзі кожний файл перейменувати та додати розширення .jpg (натискаючи на кожен файл правою кнопкою миші та вибираючи "Перейменувати), а можете за допомогою командного рядка перейменувати всі файли зразу. В папкі яку ви створили в четвертому пункті в адресному рядку напишіть cmd та натисніть клавішу Enter.

6. Введіть команду ren *. *.jpg та натисніть клавішу Enter.

7. Закрийте командний рядок, в папкі що ви створили в четвертому пункті відкривайте по черзі зображення та шукайте потрібне.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована