У Windows 10 за замовчуванням звук запуску відключений, ви можете його включити скориставшись раніше написаною інструкцією. Сьогодні ми розглянемо як змінити звук запуску в Windows 10.

1. Для зміни звуку запуску нам потрібна утиліта WinAero Tweaker, перейдіть на сайт winaero.com та завантажте її натиснувши на Download Winaero Tweaker.

2. Аудіо файл, який ви хочете використовувати як звук запуску системи, потрібен у форматі .wav. Якщо у вас інший формат аудіо файлу - скористайтеся будь-яким онлайн аудіо конвертером (ми використали online-audio-converter.com).

3. Запустіть завантажений файл WinAero Tweaker => натисніть "Next" => виберіть яку версію програми ви хочете встановити (звичайну чи портативну) та натисніть на "Next" => поставте крапку навпроти "I accept the agreement" та натисніть на "Next" => виберіть місце для установки (або залиште за замовчуванням) та натисніть на "Next" => в наступних вікнах натискайте "Next" та "Install".

4. Запустіть програму "Winaero Tweaker" => з лівого боку в розділі "Appearance" виберіть "Startup Sound" => з правого боку натисніть на "Replace startup sounds".

5. Виберіть аудіо файл у форматі .wav, який ви хочете чути при запуску системи, та натисніть на "Відкрити".

6. Потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни набрали чинності, натисніть на "Reboot now" - щоб перезапустити його відразу ж, або на "I'll do it myself later" - щоб перезавантажити комп'ютер пізніше.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована