Сьогодні ми розглянемо різні способи зміни плану живлення в Windows 10.

За замовчуванням на всіх пристроях вибраний збалансований план живлення, ви можете змінити його на інший. Якщо в електроживленні у вас тільки збалансований план - ви можете додати інші плани виконавши все по інструкції.

   Змінити план живлення в електроживленні

1. Відкрийте "Електроживлення": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду powercfg.cpl та натисніть клавішу Enter.

2. Навпроти потрібного плану живлення поставте крапку і закрийте вікно налаштувань.

Змінити план живлення в Центрі підтримки портативних ПК

1. Відкрийте "Центр підтримки портативних ПК": один із способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду mblctr.exe та натисніть клавішу Enter.

2. Виберіть з меню потрібний план живлення та закрийте вікно (дивіться малюнок).

Змінити план живлення в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратору: натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші та виберіть "Командний рядок (Адміністратор)". В меню яке відкривається замість "Командний рядок (адміністратор)" може бути Windows PowerShell, в таких випадках ви можете відкрити командний рядок будь яким іншим способом, чи замінити Windows PowerShell на командний рядок в декілька натисків.

2. Введіть команду powercfg /L та натисніть клавішу Enter. Відкриється список усіх доступних схем живлення, в середині кожної написаний її GUID (дивіться малюнок). Скопіюйте GUID того плану живлення, який ви хочете вибрати.

3. Введіть команду powercfg /S GUID та натисніть клавішу Enter (в команді потрібно замінити GUID на той, який ви дізналися в другому пункті). Наприклад, я хочу вибрати збалансований план живлення, в попередньому пункті ми дізналися, що його GUID 381b4222-f694-41f0-9685-ff5bb260df2e, значить команда буде виглядати так powercfg /S 381b4222-f694-41f0-9685-ff5bb260df2e

Після виконання команди закрийте командний рядок. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована