У кожного користувача Windows є папка "Завантаження", в яку з більшості браузерів за замовчуванням завантажуються всі файли. Знайти папку "Завантаження" можна відкривши файловий провідник та вибравши її в лівій панелі, або ввівши в адресний рядок %UserProfile% та натиснувши клавішу Enter, також можна перейти по шляху C: \ Users \ ім'я _ користувача \ та знайти папку там. Ви можете створити папку для завантаження файлів на будь-якому диску та зробити, щоб файли завантажувалися туди за замовчуванням.
У сьогоднішній статті ми розглянемо як змінити місце розташування папки "Завантаження" в Windows 10.

1. Створіть папку Downloads в тому місці де ви хочете її бачити. Наприклад, я хочу перемістити розташування папки для завантаження файлів на диск D: - відкриваю в провіднику диск D:\ => натискаю на "Створити папку" (можна натиснути правою кнопкою миші в порожньому місці, вибрати "Створити" => "Папку" ) => називаю папку Downloads.

2. Відкрийте "Провідник" (з ярлика або натиснувши клавіші Win + E) => зайдіть в "Цей ПК" => в папках натисніть на "Завантаження" правою клавішею миші => виберіть "Властивості" (також, ви можете в адресний рядок провідника ввести shell:UsersFilesFolder => натиснути клавішу Enter => натиснути на папку "Завантаження" правою клавішею миші і вибрати "Властивості").

3. Перейдіть у вкладку "Розташування", натисніть на "Перемістити".

4. Знайдіть та виберіть папку, яку ви створили в 1ому пункті інструкції, натисніть на "Вибір папки".

5. Натисніть на "ОК".

6. Натисніть на "Так", щоб перемістити всі файли зі старого розташування в нове.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях. Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована