У сьогоднішній статті ми розглянемо як декількома способами поміняти час у Windows 10.

Змінити час в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (Win+I).

2. Зайдіть в "Час та мова", натисніть на перемикач біля "Встановлювати час автоматично", щоб він став в положення "Вимкнуто", та біля "Встановлення дати й часу вручну" натисніть на "Змінити".

3. Встановіть потрібний час та натисніть на "Змінити".

Якщо ви хочете, щоб час синхронізувався з серверами часу в інтернеті, тобто задавався автоматично - потрібно зайти в "Налаштування" => "Час і мова" => "Дата й час" =>  біля "Встановити час автоматично" переведіть перемикач в положення "Увімкнуто".

Змінити час в панелі керування

1.Відкрийте панель керування: один зі способів - в рядку пошуку напишіть панель керування та виберіть її зі знайдених результатів.

2. Зайдіть в "Годинник та регіон".

3. Зайдіть в "Дата й час".

4. У вкладці "Дата й час" натисніть на "Змінити дату та час".

5. Встановіть потрібний час та натисніть на "ОК".

Змінити час за допомогою командного рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратору: натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші та виберіть "Командний рядок (Адміністратор)". В меню яке відкривається замість "Командний рядок (адміністратор)" може бути Windows PowerShell, в таких випадках ви можете відкрити командний рядок будь яким іншим способом, чи замінити Windows PowerShell на командний рядок в декілька натисків.

2. Введіть команду time чч:хв замість чч - введіть години, замість хв - потрібні хвилини. Наприклад, правильний час зараз 10:23 тоді потрібно виконати команду time 10:23 та натиснути Enter.

Після введення команди та натискання на Enter час буде змінено, закрийте вікно командного рядка.
На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована