У сьогоднішній статті ми розглянемо як відновити розташування папок профілю за замовчуванням.
За замовчуванням папки профілю зберігаються на Локальному диску (С:) в папці "Користувачі" (Users). У папкі профіля знаходяться папки: Контакти; Робочий стіл; Документи; Завантаження; Уподобання; Посилання; Музика; OneDrive; Зображення; Збережені ігри; Пошук; Відео і тощо. Буває, що користувачі переміщаючи деякі папки змішують їх всі в одну, а потім не знають як відновити їх окремо, або повернути в місце за замовчуванням - нижче описана інструкція за допомогою якої ви зможете повернути в місце за замовчуванням будь-яку папку профілю.

1. Якщо ви відкриєте C:\Users\ Ім'я користувача \ то там не буде переміщених папок. Щоб побачити всі папки профілю в одному місці - потрібно відкрити провідник та вставити в адресний рядок shell:UsersFilesFolder після чого натиснути клавішу Enter.

2. Тут ви побачите всі папки профілю, натисніть на папку яку хочете повернути в місце за замовчуванням правою клавішею миші та виберіть "Властивості".

3. Перейдіть у вкладку "Розташування" та натисніть на "Відновити значення за замовчуванням", після чого натисніть на "ОК".

4. Вам напише, що папка не існує та її потрібно створити, натисніть на "Так".

5. Ви хочете перемістити всі файли зі старого розташування в нове? Якщо так - натисніть на "Так".

Через кілька секунд властивості папки будуть автоматично закриті та папка буде переміщена за замовчуванням. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована