Сьогодні розглянемо як різними способами відкрити командний рядок в Windows 10.

Відкрити командний рядок з меню Win+X

Натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші, чи натисніть на клавіатурі клавіші Win+X, та виберіть в меню що з'явиться "Командний рядок", чи "Командний рядок (адміністратор)". Можливо у вас в цьому меню замість командного рядка відображається Windows PowerShell, щоб змінити його на командний рядок - виконайте все по інструкції.

Відкрити командний рядок через пошук

В рядку пошуку введіть cmd та натисніть на "Командний рядок", щоб його відкрити. Щоб відкрити командний рядок від імені адміністратора - натисніть на знайдений командний рядок правою кнопкою миші та виберіть з меню "У режимі адміністратора".

Відкрити командний рядок в меню "Пуск"

Зайдіть в меню "Пуск" => відкрийте "Система Windows" => натисніть лівою кнопкою миші на "Командний рядок" щоб відкрити інструмент з правами користувача під яким ви зайшли в систему, щоб відкрити інструмент від імені адміністратора - натисніть на "Командний рядок" правою кнопкою миші, виберіть "Більше" => "У режимі адміністратора".

Відкрити командний рядок з меню "Запуск"

Натисніть на клавіатурі клавіші Win+R, чи натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші та виберіть "Запуск" => введіть cmd та натисніть клавішу Enter.

Відкрити командний рядок з диспетчера завдань

Відкрийте диспетчер завдань: один із способів - в пустому місці панель завдань натисніть правою кнопкою миші та виберіть "Диспетчер завдань" (чи натисніть на клавіатурі Ctrl +Shift +Esc).

Зайдіть в "Файл" та виберіть "Запустити нове завдання".

Введіть cmd та натисніть на "ОК". Якщо ви хочете відкрити "Командний рядок" з правами адміністратора - перед тим як натискати на "ОК" поставте галочку біля "Створити завдання із правами адміністратора".

Відкрити командний рядок в файловому провіднику

Відкрийте файловий провідник з ярлика чи натиснувши клавіші Win+E => введіть в адресний рядок cmd та натисніть Enter. Таким способом ви можете відкрити командний рядок в будь якій папкі.

Також ви можете зайти в папку C:\Windows\System32 => знайти файл cmd.exe та відкрити його, щоб запустити командний рядок.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована