Windows 10 містить безліч встановлених стандартних програм, також ви встановлюєте свої програми та з часом місця на комп'ютері стає все менше. Якщо ви не користуєтеся частиною встановлених програм - ви можете їх видалити. Сьогодні ми розглянемо різні способи видалення додатків у Windows 10.

Видалити програму в меню "Пуск"

1. Частину програм можна видалити зайшовши в меню "Пуск", натиснувши на непотрібну програму правою кнопкою миші та вибравши з меню "Видалити".

2. Натисніть на "Видалити".

3. Якщо ви видаляєте додаток, який самі колись встановили - перед вами відкриється вікно "Програми та засоби". Виберіть зі списку додаток, який хочете видалити та натисніть на "Видалити".

4. Натисніть на "Так".

Видалити програму в параметрах системи

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (Win+I).

2. Зайдіть в "Програми" => "Програми та функції" => в правій колонці знайдіть додаток, який хочете видалити та натисніть на нього лівою кнопкою миші.

3. Натисніть лівою кнопкою миші на "Видалити", і в вікні що з'явиться ще раз натисніть на "Видалити".


Далі запуститься деінсталяція програми, в кожному додатку вона відбувається по різному, просто дотримуйтесь інструкцій і додаток буде видалено. Після видалення програми налаштування системи можете закрити.

Видалити програму в "Програми та засоби"

1.Відкрийте панель керування: один зі способів - в рядку пошуку напишіть панель керування та виберіть її зі знайдених результатів.

2. В пункті "Програми" натисніть на "Видалити програму".

3. Натисніть на "Програми та засоби".

4. Виберіть зі списку додаток, який хочете видалити та натисніть на "Видалити".

5. Натисніть на "Так".

Видалити програму за допомогою PowerShell

За допомогою PowerShell ви зможете видалити більшість додатків, які не видаляються звичайним способом.

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один зі способів - в рядку пошуку введіть PowerShell => натисніть правою кнопкою миші на Windows PowerShell => виберіть із контекстного меню "У режимі адміністратора".

2. Введіть команду Get-AppxPackage | Select Name, PackageFullName та натисніть Enter, щоб побачити список всіх встановлених додатків.

3. Знайдіть в стовпчику під Name додаток, який хочете видалити, навпроти назви додатка скопіюйте написане зі стовпчика PackageFullName. Додайте скопійоване в команду Remove-AppxPackage "PackageFullName" та натисніть Enter, дані дії видалять додаток! Не забувайте в команді міняти PackageFullName на те, що написано навпроти вашого додатку. Наприклад, ми хочемо видалити Twitter, навпроти цього додатку в стовпчику PackageFullName написано 9E2F88E3.Twitter_5.7.1.0_x86__wgeqdkkx372wm. Щоб видалити Twitter потрібно ввести в PowerShell команду remove-appxpackage 9E2F88E3.Twitter_5.7.1.0_x86__wgeqdkkx372wm та натиснути клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована