У Windows 10 до версії 1703 було можливо видалити додаток Paint 3D в налаштуваннях системи. Ця можливість тепер відключена і якщо зайти в налаштування, знайти в списку додатків Paint 3d, то ви побачите, що кнопка "Видалити" не активна. Сьогодні ми розглянемо як видалити Paint 3D в Windows 10.

1. Відкрийте PowerShell від імені адміністратора: один зі способів - в рядку пошуку введіть PowerShell => натисніть правою кнопкою миші на Windows PowerShell => виберіть із контекстного меню "У режимі адміністратора".

2. Введіть команду Get-AppxPackage *MSPaint* | Remove-AppxPackage та натисніть Enter. Після виконання команди Paint 3D буде видалено, можете закривати вікно PowerShell.

У PowerShell ви можете видалити і інші програми, спочатку введіть команду Get-AppxPackage | Select Name, PackageFullName та натисніть Enter, щоб побачити список всіх встановлених додатків.

Знайдіть в стовпчику під Name додаток, який хочете видалити, навпроти назви додатка скопіюйте написане зі стовпчика PackageFullName. Додайте скопійоване в команду Remove-AppxPackage "PackageFullName" та натисніть Enter, дані дії видалять додаток! Не забувайте в команді міняти PackageFullName на те, що написано навпроти вашого додатку. Наприклад, ми хочемо видалити Twitter, навпроти цього додатку в стовпчику PackageFullName написано 9E2F88E3.Twitter_5.7.1.0_x86__wgeqdkkx372wm. Щоб видалити Twitter потрібно ввести в PowerShell команду remove-appxpackage 9E2F88E3.Twitter_5.7.1.0_x86__wgeqdkkx372wm та натиснути клавішу Enter.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована