Панель швидкого запуску з'явилася в Windows XP на панелі завдань біля меню "Пуск". У Windows 7 її видалили, але залишили спосіб її повернення. Сьогодні ми розглянемо як додати панель швидкого запуску у Windows 7, 8 і 10.

Натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "Створити панель інструментів".

Вставте в адресний рядок %APPDATA%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch та натисніть Enter.

Натисніть на "Вибір папки".

Панель швидкого запуску з'явилася в правій частині панелі завдань, ви її можете перетягнути в потрібне місце.

Натисніть на панель завдань правою кнопкою миші, якщо перед написом "Закріпити панель завдань" стоїть прапорець - натисніть по цьому рядку лівою кнопкою миші, якщо прапорця немає - переходьте до наступного пункту.

Перед панеллю швидкого запуску є дві вертикальні паралельні лінії, натисніть на них лівою кнопкою миші та не відпускаючи ліву кнопку - тягніть панель в лівий край, коли панель буде в самому лівому краю - відпустіть кнопку. Спочатку панель можна перетягнути тільки до закріплених на панелі завдань ярликів.  Перед закріпленими ярликами на панелі завдань, є дві вертикальні паралельні лінії, натисніть на них лівою кнопкою миші та тягніть дані ярлики в праву сторону за панель швидкого запуску. Коли ярлики будуть за панеллю швидкого запуску - відпустіть ліву кнопку миші.

Натисніть на панель швидкого запуску правою кнопкою миші => натисніть лівою кнопкою миші по рядку "Показати заголовок". Ще раз натисніть правою кнопкою миші на панелі швидкого запуску та лівою кнопкою миші по рядку "Показувати підписи".

Якщо ви хочете видалити панель швидкого запуску - натисніть правою кнопкою миші в порожньому місці панелі завдань, виберіть "Панелі" та натисніть лівою кнопкою по рядку "Quick Launch".

На сьогодні все. Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована