Сьогодні розглянемо як перезавантажити Explorer.exe (провідник) в Windows 10.

Перезавантажити провідник в диспетчері завдань

1. Відкрийте диспетчер завдань: в пустому місці панелі завдань натисніть правою кнопкою миші та виберіть "Диспетчер завдань" (чи натисніть на клавіатурі Ctrl+Shift+Esc).

2. Якщо ви відкриваєте диспетчер завдань вперше - натисніть на "Докладніше".

3. У вкладці "Процеси" знайдіть "Провідник Windows", натисніть на нього правою кнопкою миші та виберіть "Перезавантажити".

Перезавантажити провідник з панелі завдань

Натисніть на клавіатурі разом клавіші Ctrl та Shift, та не відпускаючи їх натисніть правою кнопкою миші в пустому місці панелі завдань => виберіть "Закрити Провідник".

Тепер відкрийте "Диспетчер завдань", натиснувши клавіші Ctrl+Shift+Esc на клавіатурі. Зайдіть в "Файл" => "Запустити нове завдання".

В рядку "Відкрити" введіть Explorer та натисніть на "ОК".

Перезавантажити провідник використавши файл

Відкрийте "Блокнот" (можна знайти через пошук і вибрати його там).

В блокнот вставте наступний текст:

 

taskkill /f /IM explorer.exe
start explorer.exe
exit

Зайдіть в "Файл" та натисніть на "Зберегти як". Напишіть любу назву для файлу, замініть його розширення з txt на bat. В нашому прикладі в рядку "Ім'я файлу" ми напишемо Провідник.bat => виберемо місце для збереження "Робочий стіл" та натиснемо на "Зберегти".

Тепер на робочому столі (чи в іншому місці, яке ви вибрали в попередньому пункті) є файл, який перезавантажить провідник кожного разу, коли ви його відкриєте.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована