Робочий стіл розташовується в C:\Users (Користувачі) \ ім'я користувача\, ви йогом можете перемістити на любий інший диск в любу іншу папку. Сьогодні розглянемо як перемістити робочий стіл на інший диск в Windows 10.

Так як частіше всього файли користувача знаходяться на робочому столі - є великий плюс, що ви перемістите його на інший диск. По перше, системний диск на якому знаходиться Windows може мати малі розміри і переміщення робочого столу з нього на інший диск - заощадить його об'єм. По друге, коли проблеми з системою - деякі користувачі її відразу перевстановлюють і при цьому затирають системний диск, забуваючи скопіювати інформацію з робочого столу, а якщо робочий стіл буде на іншому диску - є шанс, що ваші файли залишаться.

1. Відкрийте файловий провідник (натисніть на ярлик, чи натисніть на клавіатурі Win+E).

2. Відкрийте "Локальний диск С" => зайдіть в папку "Користувачі"(users) =>  відкрийте папку з іменем свого користувача => натисніть правою кнопкою миші на "Робочий стіл" та виберіть "Властивості".

3. Перейдіть у вкладку "Розташування" та натисніть на "Перемістити".

4. У вікні що з'явилося потрібно вибрати диск та папку для переміщення робочому столу. Я хочу перемістити робочий стіли на диск D, для початку потрібно там створити папку в яку ми перемістимо робочий стіл. У цьому ж вікні відкриваємо потрібний диск, в порожньому місці натискаємо правою кнопкою миші, вибираємо з меню "Створити" => "Папку" => називаємо папку "Робочий стіл".

5. Вибираємо створену папку та натискаємо на "Вибір папки".

6. В наступному вікні натискаємо на "ОК".

7. У Вас запитає чи ви хочете щоб всі файли з старого розташування робочого столу були переміщені в нове місце, натисніть на "Так".

Робочий стіл тепер на іншому диску. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована