Час від часу, коли ми працюємо з реєстром то стикаємося, що система не дає правити якісь розділи та пише помилку "Error writing the value's new contents". Сьогодні ми розглянемо як обійти "Error writing the value's new contents".

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Знайдіть той розділ, який не дає Вам редагувати (якщо вам не дає міняти якийсь параметр, то потрібно внести зміни для розділу, який містить цей параметр) => натисніть на нього правою кнопкою миші та виберіть "Permissions" (дозволи). Наприклад є розділ DefaultMediaCost і в ньому не дає змінити значення параметра "Ethernet" (пише помилку "Cannot edit Ethertet: Error writing the value's new contents") , натисніть на "DefaultMediaCost" правою кнопкою миші та виберіть "Permissions" (дозволи).

3. Натисніть на "Додатково".

4. Навпроти "Власник" натисніть на "Змінити".

5. Натисніть на "Додатково"  => "Знайти" => виберіть користувача чи групу, якій потрібно дати доступ до цього розділу, та натисніть на "ОК" в наступних трьох вікнах.

6. Виберіть "Користувачі" => поставте прапорець біля "Full Control" (Повний доступ) => натисніть "ОК". Можна дати права не всім користувачам цього комп'ютера, а тільки одному, для цього потрібно натиснути "Додати" => знайти користувача => і потім дати йому повний доступ на редагування.

Тепер спробуйте редагувати реєстр в розділі, який взяли собі у власність, та на який дали собі повні права. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована