Щоб змінити яскравість екрану в панелі завдань є плитка в центрі підтримки, якщо натискати на неї - яскравість буде змінюватись на 0%, 25%, 50%, 75% чи 100%. А що робити, якщо ви хочете вибрати яскравість екрану 85%?  Можна зайти в панель керування чи в параметри та там змінити яскравість за допомогою регулятора, також якщо у вас ноутбук - ви можете змінювати яскравість за допомогою клавіш. Ще ви можете додати регулятор яскравості на панель завдань, далі ми розглянемо як це зробити.

Ми використаємо невеличку програму, яка не потребує встановлення, легка в користуванні та не нав'язує ніякої реклами.

  Відкрийте сайт GinHub,  біля Download Link натисніть на Click Here To Download. На ваш комп'ютер завантажиться файл Win10_BrightnessSlider.exe, його потрібно перемістити в будь-яке місце на вашому пристрої, де ніхто його не видалить.

Відкрийте завантажений файл Win10_BrightnessSlider.exe. Інколи з'являється вікно SmartScreen, натискайте на запустити. На панелі завдань з'явиться значок для регулювання яскравості екрану. Якщо ви не бачите значка - натисніть на стрілку в панелі завдань біля годинника. Якщо значок схований - ви можете його перетягти лівою кнопкою миші на саму панель.

Натисніть на значок та використайте повзунок щоб змінити яскравість.

Якщо ви хочете щоб значок регулятора яскравості був завжди на панелі завдань - натисніть на нього правою кнопкою миші та натисніть лівою кнопкою на "Run at startup".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована