Сьогодні ми розглянемо як додати повідомлення при завантаженні Windows 10. Інакше кажучи, ми покажемо як показати любе повідомлення при завантаженні Windows.

Додати повідомлення при завантаженні Windows в локальній політиці безпеки

Локальні політики безпеки є в Windows 10 Pro , Enterprise та Education . Якщо у вас Windows 10 home -перейдіть до другого способу.

1. В рядку пошуку чи в меню "Виконати" (виконати відкривається за допомогою клавіш Win+R) введіть secpol.msc та натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте Local Policies => Security Options => з правого боку відкрийте Interactive logon: Message title for users attempting to log on

3. Напишіть заголовок для повідомлення та натисніть на "ОК".

4. Тепер відкрийте Interactive logon: Message text for users attempting to log on

5. Напишіть повідомлення та натисніть на "ОК". Виключіть та знову включіть комп'ютер, чи перезавантажте його, щоб побачити повідомлення.

Додати повідомлення при завантаженні в редакторі реєстру

1. В рядку пошуку чи в меню "Запуск" (меню запуск можна відкрити за допомогою клавіш Win+R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Відкрийте HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ System. В розділі System відкрийте параметр legalnoticecaption => в поле "Value data" введіть заголовок для повідомлення та натисніть на "ОК".

3. В розділі System відкрийте параметр legalnoticetext => в поле "Value data" введіть повідомлення та натисніть на "ОК". Виключіть та знову включіть комп'ютер, чи перезавантажте його, щоб побачити повідомлення.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована