У Windows 8 та 10 оновлення системи завантажуються і встановлюються в автоматичному режимі, що не завжди всіх влаштовує. Сьогодні ми розповімо як зробити локальну мережу як лімітне з'єднання, що дозволить зменшити трафік та змусить систему питати вас перш ніж щось завантажити.

Графічний інтерфейс Windows дозволяє встановити мобільний інтернет і Wi-Fi з'єднання як лімітні, після чого система починає запитувати, що завантажити та що встановити. Але з якоїсь причини локальну мережу немає можливості зробити лімітною в графічному інтерфейсі. Зате за допомогою реєстру це можна зробити за кілька хвилин і в сьогоднішній статті ми розповімо як.

Встановити локальну мережу як лімітне підключення

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть до розділу HKEY_LOCAL_MACHINE \SOFTWARE \Microsoft \Windows NT\ CurrentVersion\ NetworkList\ DefaultMediaCost.  В розділі DefaultMediaCost відкрийте параметр Ethernet => в поле "Value data" введіть та натисніть на "ОК". Якщо Вам написало помилку "Cannot edit Ethertet: Error writing the value's new contents" виконайте інструкцію і після цього виконайте зміну параметра Ethernet.

Все, тепер локальна мережа у вас як лімітне підключення. Тепер програми з магазину будуть поводитися по іншому та ви самі зможете вибирати коли встановлювати оновлення системи. Також, якщо ваш провайдер надає вам обмежену кількість трафіку - ця інструкція трохи полегшить вам життя.
У графічному інтерфейсі вам не покаже, що локальна мережа тепер лімітна, але ви зможете в цьому переконатися з поведінки додатків та по центру оновлення Windows. У центрі оновлення Windows буде повідомлення про наявність оновлень, але вони не будуть завантажуватися поки ви не натиснете "Завантажити". Щоб повернути все як було та зробити локальну мережу не лімітною - в розділі DefaultMediaCost змініть параметр Ethernet на 1.
На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована