Сьогодні розглянемо як вимкнути звук на одному чи усіх сайтах в браузері Google Chrome та Mozilla Firefox.

Вимкнути звук в Google Chrome

Якщо вам потрібно вимкнути звук тільки на одному сайті - відкрийте цей сайт, натисніть на вкладку з ним правою кнопкою миші та виберіть "Вимкнути звук на сайті". Тепер, на цьому сайті звук буде вимкнено, навіть якщо ви відкриєте цей сайт в іншій вкладці, чи закриєте Chrome та відкриєте його знову.

Щоб відключити звук усіх сайтів в Chrome: в адресному рядку введіть chrome://settings/content/sound та натисніть клавішу Enter => натисніть на перемикач навпроти "Дозволити сайтам відтворювати звук". В цьому вікні ви можете додати сайти, яким дозволено відтворювати звук, чи навпаки заборонено.

Після даних дій усі сайти будуть беззвучні, щоб дозволити звук на якомусь сайті - відкрийте його, натисніть на його вкладку правою кнопкою миші та виберіть "Увімкнути звук на сайті".

 Вимкнути звук в Mozilla Firefox

В Firefox ви можете вимкнути звук тільки на одній вкладці, натиснувши на неї правою кнопкою миші та вибравши "Вимкнути звук вкладки".

Щоб вимкнути його для усіх сайтів потрібно встановити розширення Mute Tab.  На сторінці розширення натисніть на "Додати в Firefox" та на "Додати".

Щоб вимкнути звук на усіх сайтах - натисніть на значок в верхній панелі браузера (дивіться на зображення).

Щоб ввімкнути звук на якійсь вкладці - натисніть на неї правою кнопкою миші та виберіть "Увімкнути звук вкладки". Також, ви можете натиснути на значок встановленого розширення, щоб ввімкнути звук на усіх сайтах.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована