Сьогодні розглянемо як різними способами відкрити порт в брандмауері Windows 10.

Відкрити порт в брандмауері через панель керування

1. Відкрийте брандмауер: один зі способів - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть firewall.cpl та натисніть клавішу Enter.

2. З лівого боку натисніть на "Додаткові параметри".

3. Ви відкриваєте порт для вхідних чи вихідних підключень? Вихідними називаються підключення, що ініціюються локальним комп'ютером, вхідні - ініціюється віддаленим комп'ютером. Якщо вам потрібно відкрити порт для вихідних підключень - з лівого боку виберіть "Outbound Rules" та продовжуйте робити написане далі. Якщо вам потрібно відкрити порт для вхідних підключень - з лівого боку виберіть "Inbound Rules". З правого боку натисніть на "New Rule".

4. Поставте крапку напроти "Port" та натисніть на "Next".

5. Біля "Specific local ports" введіть порт, який ви хочете відкрити та натисніть "Next".

6. Поставте крапку біля "Allow the connection" та натисніть "Next". Якщо ви хочете більше налаштувань для даного порту - поставте крапку біля "Allow the connection if it is secure".

7. Виберіть для яких профілів мережі застосовувати правило та натисніть "Next".

8. Придумайте та напишіть ім'я для створеного вами правила, щоб в майбутньому легше було його знайти, також ви можете додати опис, що не є обов'язковим. По завершенню натисніть "Finish" та закрийте брандмауер, правило створено та вже працює.

Відкрити порт в командному рядку

1. Відкрийте командний рядок від імені адміністратору: натисніть на меню "Пуск" правою кнопкою миші та виберіть "Командний рядок (Адміністратор)". В меню яке відкривається замість "Командний рядок (адміністратор)" може бути Windows PowerShell, в таких випадках ви можете відкрити командний рядок будь яким іншим способом, чи замінити Windows PowerShell на командний рядок в декілька натисків.

2. Щоб відкрити порт використайте команду netsh advfirewall firewall add rule name="Open Port 9996" dir=in action=allow protocol=TCP localport=9996 Замість Open Port 9996 ви можете написати будь-яку назву для правила, замість 9996 в кінці команди напишіть номер порту, який потрібно відкрити.

Щоб видалити створене правило потрібно використовувати команду netsh advfirewall firewall delete rule name="Open Port 9996" protocol=TCP localport=9996

Відкрити порт в PowerShell

1.Відкрийте PowerShell: один зі способів - в рядку пошуку введіть PowerShell => на знайденому "Windows PowerShell" натисніть правою кнопкою миші, виберіть "У режимі адміністратора".

2. Використайте команду New-NetFirewallRule -DisplayName 'Open 9996' -Profile 'Private' -Direction Inbound -Action Allow -Protocol TCP -LocalPort 9996 для відкриття потрібного вам порту.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована