Останні збірки Windows 10 поставляються з новою функцією "Журнал буфера обміну". Тепер, натиснувши поєднання клавіш Win + V ви зможете побачити буфер обміну, вибрати потрібний елемент для вставки з журналу або закріпити в ньому елементи для постійного користування. Журнал буфера обміну можна синхронізувати на всіх своїх пристроях використовуючи обліковий запис Microsoft.

Сьогодні ми розглянемо як різними способами включити або відключити журнал буфера обміну в Windows 10.

Відключити (включити) журнал буфера обміну в налаштуваннях системи

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (Win+I).

2. Зайдіть в "Система" => "Буфер обміну" => біля "Журнал буфера обміну" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Увімкнуто", якщо ви хочете включити журнал буфера обміну, або в положення "Вимкнуто", якщо ви хочете його відключити.

Відключити (включити) журнал буфера обміну в групових політиках

Даний спосіб працює в Windows 10 Pro, Enterprise або Education, якщо у вас Windows 10 Home - використовуйте інші способи.

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду gpedit.msc та натисніть Enter.

2. Зайдіть в "Конфігурація комп'ютера" => "Administrative Templates" => "System" => OS Policies => відкрийте параметр Allow Clipboard History

3. Щоб відключити журнал буфера обміну, поставте крапку біля Disabled та натисніть на "ОК".

Щоб включити журнал буфера обміну, поставте крапку біля Enabled та натисніть на "ОК". Після даних дій можливість включити або відключити журнал буфера обміну в параметрах системи буде відключена.

Відключити (включити) журнал буфера обміну в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System, якщо в розділі Windows немає розділу System - натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть "New" => "Key" => назвіть новий розділ System

3.Натисніть на розділ System правою кнопкою миші, виберіть "New" => "DWORD (32 bit) Value" => назвіть новий параметр AllowClipboardHistory

4. Відкрийте параметр AllowClipboardHistory, в поле "Value data" введіть 0 та натисніть на "ОК", якщо ви хочете відключити журнал буфера обміну, або введіть 1 та натисніть на "ОК", щоб його включити. У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни набрали чинності.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть коментарі! Щасти Вам 🙂

Об авторе

А ещё у нас есть

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована