Є багато різних способів відключення оновлень Windows, сьогодні ми розглянемо універсальний, котрий підходить для Windows 10, 8 та 7.

В сьогоднішній статті для відключення оновлень ми використаємо безкоштовний інструмент Win Update Stop.

Як відключити оновлення в Windows 10, 8 та 7

1. Перейдіть на сайт novirusthanks.org => натисніть на Download Now - якщо ви хочете завантажити звичайну версію програми, чи на Portable Version - якщо ви хочете завантажити портативну версію, яка не потребує встановлення. Якщо ви хочете використовувати цю програму тільки на одному пристрої - вам більше підійде звичайна версія програми, якщо ви хочете використовувати програму на різних пристроях - завантажте собі портативну версію програми.

2. Якщо ви завантажили звичайну версію програми - після відкриття файлу почнеться її встановлення, якщо ви завантажили портативну версію - вам потрібно розпакувати архів, після чого в залежності від розрядності вашої системи відкрити теку та запустити файл WinUpdateStop.exe. Якщо ви відкрили портативну версію програми - переходьте до 6  пункту інструкції.

3. Поставте крапку біля "I accept the agreement" та натисніть на "Next". В наступному вікні також натисніть на "Next".

4. Можете змінити теку для встановлення програми, а можете залишити її за замовчуванням та натиснути на "Next". В наступних вікнах натискайте на "Next" та "Install".

5. Відкрийте програму Win Update Stop.

6. Щоб відключити оновлення натисніть на "Disable". Щоб знову включити оновлення - натисніть на "Enable".

Тепер, якщо вам потрібно відключити оновлення,  чи знову їх дозволили - просто відкрийте програму та натисніть на одну кнопку. На сьогодні все, якщо знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована