На робочому столі можуть бути розміщені піктограми (значки), файли та папки. Ви можете приховати все з робочого столу за декілька секунд,  а потім, якщо це потрібно, добавити панель інструментів на панель завдань з усім що було на робочому столі. Далі ми розглянемо як приховати все з робочого столу, та як додати панель робочого столу в панель завдань.

Якщо ви приховали всі файли, папки та піктограми з робочого столу - їх можна побачити відкривши файловий провідник, ввівши в адресну строку %UserProfile%\Desktop чи shell:desktop та натиснувши Enter. Також ви можете показати панель робочого столу в панелі завдань і там відкривати потрібне.

Щоб сховати все з робочого столу - натисніть в порожньому місці робочого столу правою кнопкою миші => виберіть "Вигляд" => натисніть на "Відображати піктограми робочого столу".

Тепер робочий стіл виглядає зовсім порожнім.

Якщо ви хочете знову показати все на робочому столі - потрібно повторити дії описані вище (на робочому столі натиснути правою кнопкою миші, вибрати "Вигляд" та вибрати "Відображати піктограми робочого столу").

Щоб показати на панелі завдань панель робочого столу з усіма файлами, папками та піктограмами - натисніть в порожньому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "Робочий стіл".

Тепер хоч все й приховане з робочого столу, але ви його можете побачити і відкрити з панелі "Робочий стіл" на панелі завдань.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована