В Windows 10, щоб подивитись відсоток заряду батареї - потрібно навести на неї курсор, чи натиснути лівою кнопкою миші. Також ви можете встановити програму, яка виведе на панель завдань значок батареї з відсотками її заряду, і дали ми опишемо як це зробити.

 1. Завантажте програму BatteryBar Basik => відкрийте завантажений файл і встановіть програму натискаючи на "Далі" => "Приймаю" => "Далі" => "Інсталювати" => "Далі" => "Завершити".

2. На панелі завдань з'явиться значок батареї, де ви зможете побачити поточний стан батареї. Якщо значок батареї не з'явився -  натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "BatteryBar".

Якщо ваш пристрій підключений до мережі - значок буде показувати "Від мережі", якщо відключений від мережі - значок показує скільки часу залишилось до повної розрядки батареї та який відсоток заряду батареї залишився (щоб переключатись між відсотком та часом - потрібно натискати на значок лівою кнопкою миші).

Якщо навести курсор на значок - ви побачите додаткове вікно в якому показаний відсоток батареї, її ємність, потужність заряду, статус, термін служби, зношування.

Ви можете прибрати значок батареї, який показує система за замовчуванням. Для цього натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Параметри панелі завдань" => з правого боку натисніть на "Увімкнути або вимкнути системні піктограми"

Навпроти "Живлення" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Вимкнуто".

Тепер на панелі завдань буде тільки значок батареї від BatteryBar. На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована