Сьогодні розглянемо як різними способами показати розширення файлів в Windows.

Чому добре бачити розширення фалів? Дуже часто замість файлів торрент завантажуються файли з таким самим значком, але з іншим розширенням (замість .torrent завантажується .exe), і коли їх відкриваєш - замість початку завантаження потрібної інформації на ваш комп'ютер встановлюється різний непотріб. Якщо якийсь файл не відкривається і ви знаєте його розширення - можна знайти в мережі, якою програмою його відкрити. Є багато моментів коли розширення файлів краще бачити, тому я рекомендую використати один із способів нижче, щоб їх показати.

Показати розширення файлів в стрічці файлового провідника

1. Відкрийте файловий провідник: натиснувши на ярлик чи натиснувши на клавіатурі Win+E

2. Якщо стрічка зверху згорнута - натисніть на "Розгорнути стрічку" (дивіться рисунок).

3. Відкрийте вкладку "Вигляд" та поставте прапорець перед "Розширення імен файлів".

Показати розширення файлів в параметрах файлового провідника

В пошуку чи в меню "Запуск" (щоб відкрити "Запуск" потрібно натиснути Win+R на клавіатурі) введіть control.exe folders та натисніть клавішу Enter.

Перейдіть до вкладки "Подання" => приберіть прапорець біля "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів", та натисніть на "ОК".

Показати розширення файлів в редакторі реєстру

1. В рядку пошуку чи в меню "Запуск" (меню запуск можна відкрити за допомогою клавіш Win+R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion \Explorer \Advanced. В розділі Advanced відкрийте параметр HideFileExt 

3. Змініть Value Data на 0 та натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована