Сьогодні ми розглянемо як додати мовну панель або як її прибрати в Windows 10.

За замовчуванням, на панелі завдань показується мовна панель, ви ж можете її відключити (або включити якщо вона відсутня), можете зробити її плавучою або навпаки закріпити на панелі завдань, також ви можете повернути її класичний вигляд. Якщо у вас тільки одна розкладка клавіатури - мовна панель не буде показуватися.

Додати (прибрати) мовну панель в налаштуваннях системи

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (Win+I). Також, ви можете натиснути в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші та вибрати "Параметри панелі завдань".

2. Зайдіть в "Персоналізація" => "Панель завдань" => натисніть на "Увімкнути або вимкнути системні піктограми".

3. Навпроти "Індикатор вводу" натисніть на перемикач, щоб він став в положення "Увімкнуто." (якщо ви хочете показати мовну панель в панелі завдань", чи "Вимкнуто" (якщо ви хочете сховати мовну панель з панелі завдань).

Класична мовна панель

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (Win+I).

2. Зайдіть в "Пристрої" => "Ввід" => натисніть на "Додаткові налаштування клавіатури".

3. Поставте прапорець біля "Використовувати мовну панель робочого столу, коли вона доступна".

Щоб приховати класичну панель, зробити її плавучою чи закріпити в панелі - в рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть команду rundll32.exe Shell32.dll,Control_RunDLL input.dll,,{C07337D3-DB2C-4D0B-9A93-B722A6C106E2} та натисніть Enter.

Навпроти потрібного поставте крапку: переміщення робочим столом, стикування з панеллю завдань, приховано. Після вибору потрібного натисніть на "ОК".

Якщо у вас класична мовна панель ви її можете зробити плавучою, натиснувши на неї лівою кнопкою миші та вибравши "Показати мовну панель".

Якщо у вас мовна панель з'явиться в будь-якому місці робочого столу та ви її хочете повернути на панель завдань - натисніть на "Згорнути" на мовній панелі (дивіться малюнок).

Додати (прибрати) мовну панель в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\CTF\LangBarВ розділі LangBar відкрийте параметр ShowStatus. В поле "Value data" введіть 0 та натисніть "ОК", якщо ви хочете плавучу мовну панель; введіть 3 та натисніть "ОК", якщо ви хочете приховати мовну панель; введіть 4 та натисніть "ОК", щоб закріпити мовну панель. Після внесення змін потрібно закрити редактор реєстру та перезавантажити комп'ютер, щоб зміни набрали чинності.

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

 

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована