Якщо в Windows 10 натиснути на меню "Пуск" правою кнопкою миші, чи якщо натиснути клавіші Win+X - відкриється контекстне меню з ярликами швидкого доступу до різних системних інструментів. В цьому меню може бути "Командний рядок" чи замість нього "PowerShell". Якщо в меню Win+X відображається "Windows PowerShell", а ви хочете щоб відображався "Командний рядок" - зробіть дії описані нижче.

1. Відкрийте меню "Пуск" та зайдіть в "Налаштування" (можете натиснути на клавіатурі клавіші Win+I, результат буде той самий);

2. Зайдіть в "Персоналізація", з лівого боку натисніть на "Панель завдань", з правого боку натисніть на перемикач біля "Замінювати командний рядок оболонкою Windows PowerShell у разі клацання правою кнопкою миші кнопки "Пуск" або в разі натискання клавіш Win+X", щоб він став в положення "Вимкнуто". Можете закрити вікно з налаштуваннями, тепер в меню Win+X буде "Командний рядок".

Ви також можете зробити ці зміни в редакторі реєстру, для цього в строку пошуку чи в меню "Виконати" (виконати відкривається за допомогою клавіш Win+R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter => перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER\ Software\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Explorer\ Advanced => відкрийте параметр DontUsePowerShellOnWinX => змініть значення на 1 та натисніть "ОК". Закрийте редактор реєстру, перезайдіть в систему щоб застосувати зміни.

Вам може бути цікаво прочитати як редагувати меню Win+X. На сьогодні все, якщо ви знаєте ще способи - пишіть в коментарях! Щастя Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована