Ви можете додати різні панелі інструментів в панель завдань, як стандартні (адреса, посилання, робочий стіл) так і свої (які ви самі створите). Сьогодні ми розглянемо як додати будь-яку панель інструментів в панель завдань.

Додати панель "Адреса" в панель завдань

Додавши панель інструментів "Адреса" в панель завдань, ви зможете з панелі відкрити будь-який сайт чи потрібну папку. Тобто, після додавання даної панелі інструментів в панелі завдань з'явиться поле в яке можна ввести адресу сайту та натиснути клавішу Enter, щоб відкрити його через браузер (або ввести диск і папку, яку ви хочете відкрити та натиснути Enter, для швидкого його відкриття в провіднику).

Натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "Адреса".

Додати панель "Посилання" в панель завдань

Якщо ви користуєтеся браузером Internet Explorer та додаєте сайти в обране - тоді можливо вас зацікавить панель "Посилання", яка показує "Уподобання" браузера Internet Explorer в панелі завдань. З допомогою даної панелі ви зможете швидко відкрити закладки браузера Internet Explorer та перейти на потрібний сайт.

Натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "Посилання".

Додати панель "Робочий стіл" в панель завдань

Панель інструментів "Робочий стіл" показує всі файли та значки розташовані на робочому столі, також в цій панелі знаходяться всі елементи "Панелі управління". Дуже часто користувачі приховують все, що розташоване на робочому столі, закріплюють в панелі завдань панель "Робочий стіл" та звідтіля відкривають потрібне.

Натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "Робочий стіл".

Додати нову панель інструментів в панель завдань

Ви можете додати на панель завдань свою панель інструментів з будь-якої папки та з будь-якого диска.

Натисніть в пустому місці панелі завдань правою кнопкою миші, виберіть "Панелі інструментів" => "Створити панель інструментів".

Виберіть папку з потрібними інструментами (чи просто звичайну папку) та натисніть на "Вибір папки".

На сьогодні все, щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована