Сьогодні ми розглянемо як зробити налаштування для усіх користувачів, щоб комп'ютер автоматично блокувався через заданий вами час бездіяльності.

Раніше ми вже розглядали як налаштувати комп'ютер, щоб він блокувався після певного періоду бездіяльності, але з його допомогою ви можете налаштувати дану дію тільки для користувача під яким увійшли в систему, а способами описаними в цій статті можна налаштувати блокування усім користувачам ПК.

Налаштувати автоматичне блокування комп'ютера в локальній політиці безпеки

1. В рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) напишіть secpol.msc та натисніть клавішу Enter.

2. Зайдіть в Local Policies => Security Options => з правого боку відкрийте "Interactive logon: Machine inactivity limit"

3. Біля "Machine will be locked after" задайте через який час бездіяльності в секундах блокувати ваш ПК та натисніть на "ОК".

Налаштувати автоматичне блокування комп'ютера в редакторі реєстру

1. У рядку пошуку або в меню "Виконати" (виконати викликається клавішами Win + R) введіть regedit та натисніть клавішу Enter.

2. Перейдіть по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE\ SOFTWARE\ Microsoft\ Windows\ CurrentVersion\ Policies\ System => натисніть правою кнопкою миші на розділ System, виберіть "New" => "DWORD (32-bit) Value => назвіть новий параметр InactivityTimeoutSecs

3. Відкрийте параметр InactivityTimeoutSecs => поставте крапку біля "Decimal" => в полі "Value data" введіть час бездіяльності в секундах, через який блокувати ваш ПК та натисніть на "ОК".

На сьогодні все, якщо ви знаєте інші способи - пишіть в коментарях! Щасти Вам 🙂

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована